נערת סקס ומין איכותית ברמת VIP

נערות ליווי ברמה גבוהה

נערות ליווי, נערות ליווי איכותיות, נערות ליווי יוקרתיות, נערת ליווי

שירותי ליווי ברמה גבוהה הם לא עניין של מה בכך – מסתבר שצריך לנבור די הרבה כדי למצוא כאלה

בין כל מכוני הליווי והדירות הדיסקרטיות בתל אביב ניתן למצוא בערך אפס מקומות הגיוניים להזמין מהם שירותי ליווי ברמה גבוהה. מצד שני למה אתם מצפים? גם אני, לפני שידעתי את ההבדל בין הנ"ל לבין שירותי ליווי אקסקלוסיביים ציפיתי ליותר מהמקומות הללו שהם למעשה לא הרבה יותר מבתי בושת עדכניים. היום אני כבר יודע, אם לא מדובר על שירותי ליווי וי איי פי במיוחד בשבילי, אני בכלל לא מתעסק בזה. הרי זה לא שאי אפשר למצוא בחורה בכל פאב אקראי, אבל לפעמים אתה רוצה מישהי מדהימה – בלי כל החוטים שמצטרפים לבלאגן הזה, רק ערב מדהים אחד. היום כשאני צריך בת זוג לערב חברה או ערב עם החברים, ואפילו לאירועים משפחתיים אקראיים אני לא חושב פעמיים, אני מוציא את הארנק בלי להתקמצן ודואג להזמין מישהי מדהימה, שכולם יהיו מרוצים, החל ממני, וכלה במשפחה והחברים. אז נכון, זה פתרון זמני לסימפטום ולא פתרון ל"מחלה" שהיא חיי רווקות (כך לפחות חושבים הרבה אנשים שסביבי, סך הכל אני גבר בן 29 לא איש זקן!), אבל זה פתרון שפועל לי. תנו לי נערות ליווי ברמה גבוהה באמת, וזה יתן לי מספיק בילוי עם המין השני בשביל שאת שאר הזמן אבלה לבד או עם חברים ומשפחה. לא רוצה לחיות עם בת זוג כרגע, מספיק לי השותפה שלי לדירה.

אז איך בעצם מוצאים נערת ליווי ברמה גבוהה כזאת? איך יודעים שלא נופלים על סתם מישהי?

אם דבר אחד למדתי, זה שכמו בכל מקצוע אחר – מדובר פה על מקצועיות של שירות. כשאני מזמין שירותי ליווי ברמה גבוהה אני משלם יותר כדי לקבל שירות ואמינות גבוהים, כדי לדעת שאני אקבל בדיוק את הבחורה שהזמנתי או את ה"רמה" עליה שילמתי. זה לא מובן מאליו! מקומות רבים לא עובדים עם נערות ליווי וי איי פי, כי הם בוחרים לא לשלם להן מספיק (כי הם לא לוקחים מספיק כסף). הכל חוזר בחזרה ללקוח, ולמדתי שבשביל איכות שווה לשלם יותר. גם אם אני מזמין נערת ליווי סקס ברמה "בינונית" ובמחיר בינוני, אני אעדיף להזמין מהחברות האיכותיות שאני עובד איתן – כך לפחות אני יודע שהיא תגיע בזמן ותהיה לבושה כראוי, וזו תמיד תהיה בחורה שאני אוכל להסתובב איתה או להגיע איתה לאירועים שאני הולך אליהם עם תחושת גאווה ולא עם בושה. בכל זאת, להשתמש בשירותי ליווי ברמה גבוהה או בכל רמה אחרת גורם לתחושת סלידה אצל אנשים מסוימים, ובשביל להנות מהיתרונות של זה צריך להרגיש בטוח ולדעת מה הסיבות שעומדות מאחורי הזמנת שירות כגון ליווי וי איי פי, ושזה לא סתם מעצלנות לדוגמה.

נו, אז איך מוצאים ליווי אקסקלוסיבי כזה? מספיק לפנות לכרטיסי ביקור על שמשת הרכב?

התשובה היא לא. בכדי למצוא נערות ליווי אקסקלוסיביות צריך להשקיע יותר. אם אתם לא מכירים אף אחד שיכול לתת לכם המלצה (מה שנקרא פה לאוזן), עדיף שתסתובבו באינטרנט. החברות הגדולות באמת לא מפרסמות שירותי ליווי אקסקלוסיבי על כרטיסי ביקור או במודעות בעיתון, הן דואגות להשאיר את הכל דיסקרטי כך שלא יוכלו לעלות עליכם, על נערות הליווי שעובדות שם, או עליכם. הכל דיסקרטי, חשאי, וברמה הכי גבוהה. קודם כל לעולם אל תפנו לשירותי ליווי זולים, כי אתם יכולים לדעת מראש מה תקבלו שם. אתם צריכים לפנות למקומות האיכותיים (High End), שידאגו לכל בקשותיכם ויוכלו לתת לכם תמורה אמיתית לכסף, גם אם מדובר על יותר כסף. ליווי אקסקלוסיבי לאירועים ולפגישות מצריך בחורות ברמה גבוהה יותר, בטח ובטח כשמדובר על ליווי אנשי עסקים ואוליגרכים. אם אתם חושבים שאתם ראויים ליותר, אתם צודקים, אבל כדאי שתשקיעו קצת בעבודה עצמה ותרוויחו מספיק כסף כדי להרשות לעצמכם את המותרות הללו. הזמנת שירותי ליווי סקס ברמה גבוהה היא לא לכל אחד, אבל מי שיכול להרשות לעצמו להזמין את האיכות של האיכות והרמה הגבוהה ביותר ירוויח – בדיוק כמו בכל מקצוע אחר ובכל נושא אחר בעולם שלנו. בהצלחה!