אמבטיה חמה

נערות ליווי, נערות ליווי איכותיות, תמונות סקס


דירה דיסקרטית, חדר אמבטיה, שנינו ערומים לגמרי ושנינו חרמניים עד המקסימום. אנחנו מתנשקים ומלטפים את הגופים שלנו. הזין שלך כבר עומד, אותו הדבר אפשר להגיד על הפטמות שלי. אנחנו מנשקים את הצוואר, אוזניים, ידיים שדיים אחת של השני. המים מהדוש זורמים על הקיר, טיפות מהקיר נופלות עלינו. הראש של המים מכסה את הגניחות שלנו.
אני רוצה לקדם את העניינים ושמה את יד על הזין שלך. התגובה שלך חזקה ואני נהנית ממנה. אני משאירה את היד במקום ומנשקת את הצוואר שלך, אחרי זה חזה ואז יותר ויותר למטה. מנשקת את הבטן ויורדת על הברכיים . אני מסתכלת עליך מלמטה ורואה את הדרישה בעיניים שלך. אני מלקקת את היד שלי ושוב פעם שמה אותה על זין. היא חלקה וחמה. אני מתחילה להחליק איתה על כל האורך של הזין שלך. את הגניחה שלך היה אפשר לשמוע אפילו דרך המים. אני אוהבת את התגובה הזאת. אני מרימה את הזין ומתחילה ללקק את האשכים שלך. הלשון מטייל עליהם והיד מחליקה על הזין. אני מורידה את היד השניה למטה ומתחילה לשחק עם הכוס שלי.
אז אני פותחת את הפה שלי ומקרבת אותם אל הזין. הם נסגרים על הראש ואז אני מתחילה להכניס את הזין יותר עמוק. מלקקת את הראש בתוך הפה שלי ואז תופסת עם שתי הידיים את התחת שלך. אני מתחילה לזיין את הגרון עם הזין שלך. אין לי אפשרות לבלוע את הרוק והוא ממלא את הפה שלי.  כל פעם שני מוציאה את הזין מהפה כל הרוק נוזל עליו. אני מגבירה את הקצב, אני מרגישה את עצמי כמו חיי רעבה שרוצה את הזין.
אבל אתה עוצר אותי, זה לא היה קל בשבילך. אני לא מרוצה מזה, אבל אתה מרים אותי ומכפל אותי על קצה האמבטיה. ככה שתחת שלי למעלה. אתה נעמד על הברכיים מאחורי, מנשק את התחת שלי ואז אתה יורד עוד למטה והלשון עובר על החורים שלי. הלשון שלך מנסה להיכנס ולעבור על כל חלק של החורים שלי. הלשון שלך מוצא את הדגדגן  ואני מרגישה שאני נדלקת עוד יותר. אני מבינה שאתה נהנה מזה והייתה ממשיך לעשות את זה לנצח. אבל אני רוצה לגמור ואני בטוחה שגם אתה כבר על הקצה.
אתה מתרומם ומצמיד את הזין אל החור שלי. הוא נכנס בקלות, כי אני לא יכולה להיות רטובה יותר. אז אתה לוקח את הדוש ומכוון אותו אל הדגדגן. זה גורם לי לצרוח ולתפוס את קצה האמבטיה. זה גורם לי לגמור כמעט ישר, השרירים שלי מתחילים להתכווץ, הם לוחצים על הזין שלך ואתה גומר על התחת שלי.
התחלה מאוד טובה של מפגש אינטימי שלנו.