בחורה שרק רצתה עושר

נערות ליווי באילת, סרט כחול 18+, תמונות סקס

"מה?" – היא אמרה כאשר הם עצרו ליד הכניסה של הבניין – "רוצה להיכנס לתה?". חבל שהוא ראה בזה רמז למשהו נוסף. בזמן שהיא התכופפה כדי לפתוח את הדלת הוא כבר בער מהתשוקה. טוסיק שלה בג'ינס צר היה מגרה אותו מאוד. סוף סוף הדלת פתוחה ואפשר להיכנס. היא שוב פעם הסתובבה אליו עם התחת בזמן שהורידה את הנעליים. היה לו כל כך קשה להחזיק את עצמו בידיים ברגעים האלו. "היא יודעת בכלל עד כמה היא מושכת ומחרמנת?" – הוא חשב לעצמו. בזמן הזה היא כבר הלכה למטבח להדליק את הקומקום והוא כבר בנה בראש תוכניות כיבוש שלה.

הם שתו תה, התוכנית שלה נכשלה, המחשוף העמוק של החולצה שלה היה מעצבן אותו. כאלו בכוונה היא נעלה את הידיים שלה מקדימה. כאשר היא תפסה את המבט שלה והבינה לאן הוא מסתכל הפנים שלה התמלא בצבע אדום. -"תן, אני ישטוף" – היא תפסה את הכוס הריק שלו. בזמן שהיא עמדה ליד הכיור הוא היה נלחם עם עצמו כדי לא לאנוס אותה. סוף סוף הוא החליט מה לעשות. הוא התקרב אליה ונשך אותה באוזן. היא הסתובבה אליו והוא פשות נישק אותה בנשיקה ארוכה ומלאה בתשוקה. בהתחלה היא ניסתה להתנגד, אבל אז היא נכנסה למשחק. הוא נישק את צוואר שלה, העביר עם הלשון בין השדיים שלה. היא כבר הייתה שלו, הידיים שלה ליטפו אותו בין הרגליים, היה אפשר להרגיש את חוסר ניסיון שלו. כל זה היה מוזר אבל רצוי בשבילה.

-"לחדר שינה" – כל מה שהיא היא הצליחה להוציא.

היו כל כך הרבה מחשבות בראש, אבל כל זה היה איפה שהו רחוק ועכשיו מה שהיה חשוב זה שהוא הוריד את החולצה שליה וליטף בעדינות את השדיים שלה, נישק את השפתיים, צוואר ואז ירד לשדיים, הוא לא עצר שם וירד עוד יותר למטה. היא גנחה וחיבקה אותו – לא היה לה כוח למשהו אחר. כאשר הוא הוריד את המכנסיים ביחד עם התחתונים, הוא העביר עם הלשון על החור שלה, היא הוציאה גניחה. הצליל הזה היה סימן בשבילו להמשיך. הוא הוריד את המכנסיים שלו ושוב פעם התנפל עלה. אם היא עוד יכלה לחשוב על זה שהורים שלה חוזרים עוד מאט והם צריכים להתקפל, הוא היה יכול לחשוב רק עליה. כמה דקות אחרי זה היא צרחה חזק ותפסה חזק את הסדינים, "גמרה" עברה אצלו מחשבה בראש.

אבל הוא רצה אותה -"תנשקי אותו" – הוא הוציא. היא ירדה למטה ונגעה בעדינות עם השפתיים שלה על הראש. לקחה אותו לתוף הפה בזהירות והתחילה למצוץ. אחרי כמה רגעים הוא הכניס את היד בין הרגליים שלה, היא הייתה רטובה, זה הזמן. הוא הרים אותה והשכיב על המיטה, עלה עליה כמו על נערות ליווי בתל אביב . -"אולי לא צריך?" – היא שוב פעם ניסתה להתנגד. אבל הוא סגר את הפה שלה עם נשיקה והתחיל באיטיות להכניס לה. היה אפשר לשמוע את רק גניחות שקטות שלה בזמן הוא היה זז בתוכה. אז היא התרוממה והתחילה לזוז איתו ביחד, עכשיו היא רכבה עליו. הוא שם את היד שלו על הדגדגן.

הם התחילו לזוז בקצב משוגע ואז אחרי כמה דקות הם חיבקו אחד את השני כמה שיותר חזק והוציאו צרחה חזקה אחרונה. כאן היא נזכרה: -"הורים!" – היא קפצה, אבל הוא הפיל אותה שוב פעם ושוב פעם התחיל לנשק. -"עצור, אחרי זה!" – אבל היא הייתה כל כך חרמנית שלא הצליחה להתנגד. הוא הכניס לה חזק, הפעם הוא הצליח להחזיק יותר זמן. אבל בכל מקרה די מהר הם שוב פעם שכבו בלי כוחות. רק יותר מאוחר היא נזכרה שהם חייבים לסיים את המפגש האינטימי שלהם, אבל הוא כבר היה עולה עליה שוב פעם.