נהג חדש שלי

מצלמות סקס, תמונות סקס

שבועה שעבר מנהל שלי מצא לי נהג חדש. זה היה בחור מאוד חמוד, גבוהה ושרירי. כמובן שאני ידעת להחזיק את עצמי בידיים ולא הראתי לו שהוא מוצא חן בעיני. אחרי שבועה הספקנו להתרגל אחד לשניה ואתמול הזמנתי אותו לקפה. אחרי סיור קצר בבית הגענו למטבח. הצעתי לו תה, הוא הסכים. התחלתי להכין, אבל אז הוא התקרב אלי מאחורה והכניס את הידיים מתחת לחולצה שלי. הוא הוריד אותה, הרים את החזיה למלה והתחיל ללטף את השדיים שלי. הפטמות שלי התקשו מיידית והוצאתי גניחה. הוא נישק את הצוואר שלי ואני הרגשתי את הזין העומד שלו על תחת. הוא הוריד יד אחד ועביר לי בין הרגליים, זה גרם לצמרמורת בגוף שלי. לפני שהספקתי להגיד משהו היד שלו כבר הייתה בתחתונים שלי והוא ליטף את השפתיים הרטובות שלי ביחד עם דגדגן. אז הוא קיפל אותי קדימה והוריד את התחתונים. הוא הכניס אצבעות לתוך החור שלי והתחיל לזיין אותי איתם. כל כך התחרמנתי שפשוט אמרתי לו "קח אותי!". לא הייתי צריכה לבקש פעמיים ומיד קיבלתי זין ענק לתוך הכוס שלי. הוא היה כל כך ענק שחשבתי לרגע שהוא יקרע אותי.

ידעתי שמי שמזיין אותי זה רק הנהג שלי ושאני עומדת מכופפת עם תחת ערומה. אבל זה היה כל כך חם ששכתי מהכל. הוא החזיק אותי בצדדים וזיין אותי בכוח. אז הוא סיבב אותי, השיב על השולחן והתחיל לזיין אותי מקדימה. הרגליים שלי היו פתוחות , השדיים שלי קפצו. כבר הספקתי לגמור, אבל הוא ממש לא התכוון לעצור. אז הוא ביקש ממני למצוץ לו. התיישבתי על הברכיים ולקחתי את הזין בפה. מצצתי בכל הכוח, שקעתי את כל כולי כדי שהוא יהנה מזה. אז הוא תפס את הראש שלי והתחיל לזיין אותי לתוך הגרון. זה גם היה המוקם שהוא גמר בתוכו.

הייתי בטוחה שבזה הכל יגמר, אבל טעיתי. הוא שוב פעם קיפל אותי והתחיל ללטף את התחת שלי עם האצבע. רציתי להגיד שאני לא רוצה ופוחדת. אבל הוא השתיק אותי והכניס אצבע לתוך התחתה שלי. עם היד השניה הוא שיחק עם הדגדגן שלי. כל זה פשוט שיגעה אותי ושוב פעם הוצאתי גניחה. כמה דקות אחרי זה הוא כבר הצמיד את הזין שלו אל התחת שלי. הוא הכניס את הזין עמוק לתוך התחת שלי. צרחתי כל הדרך מהכאב, אבל הוא גנח מהנאה. הכאב עזב לאט לאט והתחלתי להנות בעצמי. הוא זיין אותי עד שהוא לא גמר לתוך התחת שלי.

כל זה הייתה רק התחלה של יחסים מאוד מאוד מוזרים.