פעם ראשונה עם שניים

תמונות סקס

לפני כמה שנים נסעתי לחול מעבודה להשתלמות. די חיקיתי לנסיעה הזאת כי זה היה פותח לי דלתות חדשות בעבודה שלי. בנוסף באותו עיר יש לי חבר ותיק שיש לנו כמה זיכרונות אינטימיים ביחד, כבר מזמן רצינו להיפגש וזה היה זמן טוב להשלים את החוסרים. הטיסה עברה טוב, היה לי טרנספר עד הבית מלון, גם החדר הפתיעה אותי, החברה לא התקמצנה זה בטוח.

ההשתלמות הייתה צריכה להתחיל רק בעוד יומיים,לכן היה לי זמן בשבילי. קבענו באותו ערב להיפגש עם יוני -החבר הותיק שלי. הוא הגיעה מוקדם יחסית ועוד לא הספקתי להתארגן. החלטתי לעשות את הערב מעניין, פתחתי לו את הדלת לחדר שלי כשאני לבושה רק בלבני נשים וכאלו לא קרה כלום המשכתי להתארגן. הוא התקרב אלי מאחורה וחיבק, הרגשתי את הזין העומד שלו דרך המכנסיים. הסתובבתי ירדתי על הברכיים הוצאתי את הזין שלו ולקחתי אותו בפה. הוא לא נתן לי למצוץ יותר מידי זמן, הרים אותי ,סיבב עם הגם וקיפל על המיטה. הוא התחיל לזיין אותי בתחת, אני אוהבת סקס אנאלי והתחת שלי קיבל את הזין שלו בקלות.

אחרי סקס,סיימתי להתארגן ונסענו למסעדה. שם גיליתי שאנחנו לא נהייה לבד, יוני הזמין את החבר שלו סטיבן. אחרי כמה משקעות נרגעתי , הערב זרם ממש טוב, סטיבן היה בחור מאוד מעניין. אני לא זוכרת כבר איך סיימנו את הערב ואיך מצאתי את עצמי בדירה דיסקרטית עם שניהם ביחד.

סטיבן ישר הלך לקלחת, נשארנו אני ביוני. הוא התחיל להפשיט אותי. עמדתי ערומה בחדר שינה עם מיטה ענקית עם שתי גברים שאחד מהם אני כמעט לא מכירה. לא דאגתי ,בטחתי ביוני וידעתי שאני הולכת לקבל חוויה חדשה מהמפגש האינטימי הזה. כסטיבן יצא מהמקלחת יוני כבר שכב על המיטה ומצצתי לו. הוא התקרב אלי מאחורה והרגשתי שהוא הכניס את הזין שלו לתוכי. הוא זיין אותי חזק בזמן שעדיין מצצתי ליוני. כאשר הוא גמר יוני משך אותי למלה, התיישבתי על הזין שלו. כרגע אני הייתי בשליטה , אני הייתי מחליטה על הקצב. זה לא נמשך יותר מידי זמן, כי סטיבן כבר היה מוכן לסיבוב שני. הוא הכניס את הזין שלו לתחת, זה במאת הייתה חוויה מדהימה. להרגיש זין אחד בכוס ועוד אחד בתחת.

-"זה מה שרצית,לא?" -שאל אותי יוני

לא יכולתי לענות,אבל הגניחות שלי די ברור ענו על השאלה שלו.

כל זה נשמך כמעט עד הבוקר, שהם כבר ישנו ואני שכבתי בינהים חשבתי לעצמי שאת החוויה הזאת אני חייבת לנסות עוד פעם.